RCI Investments heeft zorgcomplex De Nudehof in Wageningen gekocht, met 65 zorgappartementen voor senioren. Het complex is overgenomen van ESTEA en toegevoegd aan RCI haar portfolio. DRS Makelaars heeft de koper geadviseerd bij deze transactie.
Highlights van DRS
Cocon Vastgoed Management B.V. verhuurt ca. 530 m² op WG-Plein 100 in Amsterdam DRS Makelaars heeft Cocon Vastgoed Management B.V. begeleid bij de verhuur van ca. 530 m² kantoorruimte aan WG-Plein 100 in Amsterdam aan Cineville B.V. Het karakteristieke gebouw op het voormalige Wilhelmina Gasthuisterrein biedt moderne kantoorruimte met diverse units. Momenteel is er nog ca. 600 m² beschikbaar. Cocon Vastgoed Management B.V. richt zich op het beheren en exploiteren van vastgoed. Cineville B.V. biedt een abonnement voor onbeperkt filmbezoek bij aangesloten filmhuizen en bioscopen.
verder lezen
DRS verkoopt Overtoom 114H in Amsterdam DRS Makelaars heeft namens een particuliere opdrachtgever de plintunit van ca. 70 m² aan de Overtoom 114H succesvol verkocht aan Merck Europe B.V. De multifunctionele ruimte, verdeeld over begane grond, souterrain en eerste verdieping, beschikt over een eigen entree, grote raampartij en goede zichtbaarheid aan de levendige Overtoom. Aan de achterzijde bevindt zich een kleine buitenruimte. Merck Europe B.V. is onderdeel van de Duitse Merck Group, actief in farmacie, biotech en technologie.
verder lezen