DRS aanwezig op MIPIM 2025

DRS aanwezig op MIPIM 2025

Van 11 tot 14 maart 2025 vindt MIPIM plaats in Cannes, hét toonaangevende internationale vastgoedcongres waar professionals uit de hele wereld samenkomen. DRS is er dit jaar weer bij! Met drie collega’s zijn wij aanwezig om in gesprek te gaan over de nieuwste ontwikkelingen in de vastgoedsector, innovatieve projecten en de toekomst van commercieel en residentieel vastgoed.

MIPIM biedt de perfecte gelegenheid om te netwerken, kennis te delen en nieuwe samenwerkingen te verkennen. Of u nu op zoek bent naar investeringsmogelijkheden, marktinzichten of strategische partners, wij gaan graag het gesprek met u aan.

Wilt u een afspraak met ons inplannen tijdens MIPIM 2025? Neem contact met ons op via info@drs.eu of bel naar 020- 6405252
Wie zijn er aanwezig van DRS?

  • Thomas van der Heijden/CEO/ thomas@drs.eu
  • Frederik Muller/ Vastgoedadviseur/frederik@drs.eu
  • Frank de Graaf/Vastgoedadviseur/frank@drs.eu
  • We zien jullie daar!

    https://www.mipim.com

    MIPIM 2023 - Events - Cundall

    Highlights van DRS

    Recente nieuwsberichten

    mipim2025

    DRS aanwezig op MIPIM 2025

    Van 11 tot 14 maart 2025 vindt MIPIM plaats in Cannes, hét toonaangevende internationale vastgoedcongres waar professionals uit de hele wereld samenkomen. DRS is er dit jaar weer bij! Met drie collega’s zijn wij aanwezig om in gesprek te gaan over de nieuwste ontwikkelingen in de vastgoedsector, innovatieve projecten en de toekomst van commercieel en residentieel vastgoed.

    verder lezen
    DRS makelaars

    DRS Makelaars heeft namens Healthy Workers B.V. met succes 519 m² kantoorruimte aangehuurd

    DRS Makelaars heeft namens Healthy Workers B.V. met succes 519 m² kantoorruimte aangehuurd aan de Oostenburgermiddenstraat 188 in Amsterdam. Voor de verhuur is een langjarige huurovereenkomst overeengekomen met AHAM Vastgoed.

    verder lezen