Het bedrijf Europastry zal per 1 juli van dit jaar haar intrekking nemen in het gebouw ‘DHub’ aan de Capellalaan 65 in Hoofddorp. Europastry heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten voor in totaal circa 1.560 m² kantoorruimte en 17 parkeerplaatsen.
Gebouw DHub is gelegen op het Kantorenpark ‘Beukenhorst’ nabij het treinstation van Hoofddorp. Het gebouw biedt reeds huisvesting aan meerdere (inter)nationale bedrijven en biedt een hoog serviceniveau aan haar gebruikers.
Europastry is marktleider in American Bakery, snacks en brood. Al 30 jaar biedt Europastry de beste bakkerijproducten aan, op basis van een strategie van meester-ambachtslieden en innovatie met verkoopkantoren en fabrieken in meer dan 80 landen.
Verhuurder PPF Real Estate werd bijgestaan door DRS Makelaars en NL Asset Management uit Amsterdam. Huurder werd bijgestaan door Hoen Makelaars.
Highlights van DRS
Hybride werken vermindert de vraag naar kantoorruimte niet evenredig: organisaties kiezen vooral voor efficiëntere, flexibelere en kwalitatief betere kantoren. Amsterdam-Zuidoost profiteert hiervan dankzij de goede bereikbaarheid, gebiedsontwikkeling en duurzame kantoorlocaties, met de verhuizing van ABN AMRO als sterk voorbeeld. De trend verschuift daarmee van veel vierkante meters naar minder, maar betere en flexibel inzetbare kantoorruimte.
verder lezen
De Kantorenstrategie 2026 markeert een koerswijziging in de Amsterdamse kantorenmarkt: de focus verschuift van uitbreiding naar verduurzaming, kwaliteit en gemengde gebiedsontwikkeling. Moderne, duurzame kantoren op goede locaties blijven gewild, terwijl verouderde gebouwen steeds vaker worden getransformeerd of onder druk komen te staan. Voor beleggers en gebruikers zijn een doordachte locatiekeuze, flexibiliteit en toekomstbestendige huisvesting belangrijker dan ooit.
verder lezen