Johan Cruijffboulevard 61-75 verhuurd

Kleurrijk gebouw aan de Johan Cruijffboulevard 61-75 met regenboogzuilen en zicht op de Johan Cruijff ArenA.

VERHUURD: Johan Cruijffboulevard 61-75 te Amsterdam

DRS Makelaars heeft ca. 1.000 m² kantoorruimte langjarig verhuurd aan JD Sports in kantorencomplex ‘Rainbow Offices’, gelegen aan de Johan Cruijffboulevard 61-75 te Amsterdam. Wij feliciteren huurder en verhuurder met deze mooie transactie en wensen JD Sports veel succes met hun nieuwe kantoorruimte. JD Sports werd geadviseerd door Jacobs van der Meij. DRS Makelaars makelaars adviseerde de vertrekkend huurder.

In kantorencomplex “Rainbow Offices” is momenteel nog 815 m² kantoorruimte beschikbaar, als volgt verdeeld:

– 610,15 m², gelegen op de 2e verdieping;

– 204,85 m², gelegen op de 5e verdieping;

Highlights van DRS

Recente nieuwsberichten

DRS verhuurt namens Co-Office hoogwaardige kantoorruimtes in the Pulse

DRS Makelaars heeft Co-Office succesvol geholpen bij het aantrekken van vier nieuwe huurders voor het kantoorgebouw The Pulse aan de Gustav Mahlerlaan 20 in Amsterdam. Een van de nieuwe huurders is een internationaal techbedrijf dat de helft van de 22ste verdieping in gebruik gaat nemen. Er zijn momenteel nog kantoorruimtes beschikbaar voor huur.

verder lezen CLR arrow icon

DRS Makelaars adviseert Caransa Groep bij het het vinden van een langjarige huurder voor Muiderstraat 21

DRS Makelaars heeft Caransa Groep succesvol geadviseerd bij het vinden van een nieuwe langdurige huurder voor Muiderstraat 21 in Amsterdam. SPRMRKT zal zich nu vestigen op een uitstekende zicht locatie in de Plantagebuurt.

verder lezen CLR arrow icon