Joop Geesinkweg 140-199 verhuurd

VERHUURD: gebouw Joop, Joop Geesinkweg 140-199, Amsterdam

Pearl Capital heeft 465 m2 kantoorruimte gehuurd in gebouw Joop, aan de Joop Geesinkweg 140-199 in Amsterdam. Deze huurtransactie betekent een volledige verhuur van het gebouw, met een totaal verhuurd oppervlakte van 3.700 m2!

Wij feliciteren huurder en verhuurder met deze mooie transactie en wensen Pearl Capital veel succes met hun nieuwe kantoorruimte.

DRS heeft APF International mogen bijstaan bij deze transactie.

Gebouw Joop collegiaal in de verhuur met Spring Real Estate.

Highlights van DRS

Recente nieuwsberichten

mipim2025

DRS aanwezig op MIPIM 2025

Van 11 tot 14 maart 2025 vindt MIPIM plaats in Cannes, hét toonaangevende internationale vastgoedcongres waar professionals uit de hele wereld samenkomen. DRS is er dit jaar weer bij! Met drie collega’s zijn wij aanwezig om in gesprek te gaan over de nieuwste ontwikkelingen in de vastgoedsector, innovatieve projecten en de toekomst van commercieel en residentieel vastgoed.

verder lezen
DRS makelaars

DRS Makelaars heeft namens Healthy Workers B.V. met succes 519 m² kantoorruimte aangehuurd

DRS Makelaars heeft namens Healthy Workers B.V. met succes 519 m² kantoorruimte aangehuurd aan de Oostenburgermiddenstraat 188 in Amsterdam. Voor de verhuur is een langjarige huurovereenkomst overeengekomen met AHAM Vastgoed.

verder lezen