Spaklerweg 50 | Amsterdam-duivendrecht

  • icon new

    Oppervlakte

    1.338 m2

  • icon new

    Te huur vanaf

    1.338 m2

  • huurprijs label

    Huurprijs

    € 230 Per m2 per jaar

Antonian Amsterdam heeft een hoogwaardige transformatie ondergaan tot een modern en dynamisch kantoorgebouw met co-workingruimtes, vergaderzalen en een auditorium. De herkenbare architectuur uit het V&D-verleden geeft het gebouw een uniek karakter en versterkt de inspirerende Work Life-sfeer. Dankzij de vele faciliteiten biedt Antonian Amsterdam een comfortabele werkomgeving waar ontmoeting centraal staat, met de gastvrijheid en all-day service van het Vascobelo Coffee Café. De vergaderruimtes kunnen desgewenst worden aangevuld met catering.

Gelegen op een prominente zichtlocatie aan de A10, in het creatieve gebied Overamstel, is Antonian Amsterdam een plek waar ideeën ontstaan en organisaties kunnen groeien. Het verleden blijft daarbij tastbaar, dankzij de karakteristieke uitstraling van het voormalige Vroom & Dreesmann-hoofdkantoor.

Huurprijs
€ 230,- per m² v.v.o. per jaar, excl. BTW.

Servicekosten
€ 67,50 per m² v.v.o. per jaar, excl. BTW.

Parkeren
26 parkeerplaatsen beschikbaar.
€ 1.750,- per parkeerplaats per jaar, excl. BTW.

Vloeroppervlakte
Voor de verhuur komt ca. 1.338 m² v.v.o. beschikbaar, gelegen op de 4e verdieping.

Huurtermijn
5 jaar.

Aanvaarding
Per direct.

Faciliteiten/opleveringsniveau
Het kantoorgebouw beschikt over de volgende faciliteiten:
Gemeenschappelijke receptie;
Gemeenschappelijke vergaderruimtes;
Koffiebar;
Bedrijfsrestaurant;
Buitenruimte.

Het gehuurde beschikt over het volgende opleveringsniveau:
Diverse vergaderruimtes;
Verlichting;
Vloerbedekking;
Lunchruimte;
Deels open plafonds;
Ontvangstruimte.

Bereikbaarheid
Antonian Amsterdam ligt op een prominente zichtlocatie aan de A10 in het gebied Overamstel en is uitstekend bereikbaar, zowel met het openbaar vervoer als met de fiets. Het centrum van Amsterdam bevindt zich op circa 10 minuten fietsen, wat de locatie ideaal maakt voor dagelijks woon-werkverkeer. Metrostation Van der Madeweg ligt op slechts 3 minuten loopafstand en biedt snelle en directe verbindingen richting onder meer Amsterdam Centraal, Amsterdam Amstel, Amsterdam Schiphol, Utrecht en Den Haag. Hierdoor is Antonian Amsterdam ook voor bezoekers en medewerkers van buiten de stad bijzonder toegankelijk.

Lees meer groene pijl

Kenmerken

Algemeen

Huurprijs € 230 Per m2 per jaar

Servicekosten € 67,5 Per m2 per jaar

Aanvaarding Direct

Bouw

Hoofdfunctie Kantoorruimte

Bouwjaar 2015

Oppervlakten

Oppervlakte 1.338 m2 (in units vanaf 1338 m2)

Indeling

Aantal bouwlagen 1 bouwlagen

Kosteloos advies op maat

Wij vinden snel een geschikte kantoorruimte die bij u past.

Dit wil ik! Clr arrow icon