Trots op onze bijdrage aan een iconische aankoop in Amsterdam Oud-Zuid!

Met een totale oppervlakte van circa 4.445 m² v.v.o. en 56 parkeerplaatsen in de ondergrondse parkeergarage vormen De Lairesse (gebouwd in 1930) en Valerius een prachtige toevoeging aan de portefeuille van PingProperties.

Historie
De Lairesse is in 1930 gebouwd door architect B.T. Boeyinga voor de faculteit Scheikunde van de Vrije Universiteit Amsterdam (VU) en deed tot 1970 dienst van de universiteit voordat ze verhuisde naar Buitenveldert. De Valerius, gebouwd in 1916 en ook gebruikt als laboratorium, is vernoemd naar de Nederlandse liedjesschrijver Adriaen Valerius. Het is ontworpen door de architecten Th. Groenendijk en Th. J. Lammers onder auspiciën van de ‘Vereeniging voor Hooger Onderwijs op Gereformeerde Grondslag’.

PingProperties gefeliciteerd met deze bijzondere aankoop in Oud -Zuid!

Juridisch en fiscaal werd PingProperties bijgestaan door Loyens & Loeff en Rechtstaete. Bouwinvest werd geadviseerd door CMS.

Wil je meer weten over deze transactie? Neem dan contact op met:
DRS Makelaars
Frederik Muller | 06 53 59 81 82 | Frederik@drs.eu

Highlights van DRS

Recente nieuwsberichten

mipim2025

DRS aanwezig op MIPIM 2025

Van 11 tot 14 maart 2025 vindt MIPIM plaats in Cannes, hét toonaangevende internationale vastgoedcongres waar professionals uit de hele wereld samenkomen. DRS is er dit jaar weer bij! Met drie collega’s zijn wij aanwezig om in gesprek te gaan over de nieuwste ontwikkelingen in de vastgoedsector, innovatieve projecten en de toekomst van commercieel en residentieel vastgoed.

verder lezen
DRS makelaars

DRS Makelaars heeft namens Healthy Workers B.V. met succes 519 m² kantoorruimte aangehuurd

DRS Makelaars heeft namens Healthy Workers B.V. met succes 519 m² kantoorruimte aangehuurd aan de Oostenburgermiddenstraat 188 in Amsterdam. Voor de verhuur is een langjarige huurovereenkomst overeengekomen met AHAM Vastgoed.

verder lezen