DRS in Het Financieele Dagblad

Onze advertentie van vandaag in Het Financieele Dagblad, pagina 4!

VANDAAG KLAAR VOOR HET KANTOOR VAN MORGEN.

Om briljant te presteren, is alleen samen wérken niet genoeg.
Je moet samen zijn. Samen lachen en discussiëren. Elkaar aanvoelen, onverwachte inspiratie vangen en een concept tot een hoger plan brengen.
Elkaar uitdagen en de bal toespelen.
Alleen zo ontstaan de beste ideeën en de mooiste resultaten.
Maar die gezamenlijke werkplek moet wel bijzonder zijn.
En perfect aansluiten bij de eisen van u en uw mensen.
Klaar voor de toekomst. Flexibel, veilig, maar ook warm en natuurlijk.
Hoe dát er uitziet? Daar heeft DRS al goed over nagedacht.
Laten we een keer samenkomen.

Recentelijk adviseerde DRS vele prachtbedrijven zoals N=5, Just Eat Takeaway.com, De Nederlandsche Bank, Parfumado, maar ook Ace & Tate, Catawiki, Aeves Groep, Ysquare, Rubio Impact Ventures, Deskfinder en Company.info. Van groeiend tot mega groot.

Highlights van DRS

Recente nieuwsberichten

mipim2025

DRS aanwezig op MIPIM 2025

Van 11 tot 14 maart 2025 vindt MIPIM plaats in Cannes, hét toonaangevende internationale vastgoedcongres waar professionals uit de hele wereld samenkomen. DRS is er dit jaar weer bij! Met drie collega’s zijn wij aanwezig om in gesprek te gaan over de nieuwste ontwikkelingen in de vastgoedsector, innovatieve projecten en de toekomst van commercieel en residentieel vastgoed.

verder lezen
DRS makelaars

DRS Makelaars heeft namens Healthy Workers B.V. met succes 519 m² kantoorruimte aangehuurd

DRS Makelaars heeft namens Healthy Workers B.V. met succes 519 m² kantoorruimte aangehuurd aan de Oostenburgermiddenstraat 188 in Amsterdam. Voor de verhuur is een langjarige huurovereenkomst overeengekomen met AHAM Vastgoed.

verder lezen