DRS Makelaars heeft ca. 1.450 m² vvo kantoorruimte verhuurd aan de Singaporestraat 66-80 in Lijnden. De ruimte is verhuurd aan drie verschillende huurders: Rino & Pelle, Demant Nederland en Lady Day Amsterdam. Momenteel is er nog 758 m² beschikbaar voor de verhuur op de 3e verdieping. Wij hebben dit object in collegiale verhuur met KRK Makelaars | Taxateurs | Hypotheken | Verzekeringen. Bekijk het volledige persbericht via deze link: https://lnkd.in/erRDKtXq
Highlights van DRS
De arbeidsmarkt kampt met een tekort aan talent, terwijl neurodivergente mensen (15–20% van de bevolking) ondervertegenwoordigd zijn. Een belangrijke oplossing ligt niet alleen in HR-beleid, maar ook in een inclusieve werkomgeving. Traditionele kantoren veroorzaken vaak overprikkeling bij neurodivergente medewerkers, wat leidt tot lagere productiviteit en uitval. Inclusief kantoorontwerp draait om flexibiliteit en maatwerk, met verschillende werkzones, goede akoestiek, instelbare verlichting en keuzevrijheid. Omdat neurodiversiteit zeer uiteenlopend is, bestaat er geen standaardoplossing. Ook de locatie van een kantoor speelt een rol, bijvoorbeeld qua drukte en bereikbaarheid. Investeren in inclusieve werkplekken levert uiteindelijk rendement op door minder verzuim en hogere productiviteit, en komt alle medewerkers ten goede. Succesvol inclusief werken vraagt om een integrale aanpak waarin kantoorontwerp, HR-strategie en organisatiecultuur samenkomen. Het is een continu proces van aanpassen en verbeteren, en wordt steeds belangrijker als concurrentievoordeel in de krappe arbeidsmarkt.
verder lezen
De nieuwe Europese duurzaamheidsregels (CSRD en EPBD) dwingen de vastgoedmarkt in Amsterdam en de Randstad tot snelle verduurzaming. Kantoren met goede energielabels stijgen in waarde, terwijl slecht presterende panden juist sterk dalen en moeilijk verhuurbaar worden. Voor eigenaren en huurders is nú handelen cruciaal om waardeverlies te voorkomen en toekomstbestendig te blijven.
verder lezen